Zbrudzewo 2x64 m2

Osiedle Leśne

„Dom 2×64 m2 w Zbrudzewie” w 2 wariantach do wyboru. Z dwoma i trzema pokojami. Dzięki zastosowaniu pompy ciepła i ogrzewania podłogowego ten niewielki dom jest tani w utrzymaniu.

Powierzchnia

64,62 m2

 Typ dachu

dwuspadowy

 Kondygnacje

1

Opis

ZESTAWIENIE POMIESZCZEŃ:

• 2 sypialnie

• salon

• kuchnia

• łazienka

Zagospodarowane terenu i okolicy:

• dojazd na działkę drogą utwardzoną

• okolica cicha, spokojna, blisko centrum  

 

 

Zbrudzewo wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie śremskim, w gminie Śrem.

Wieś położona 3 km na północ od Śremu przy drodze wojewódzkiej nr 434, drodze do Poznania. Za Zbrudzewem znajduje się skrzyżowanie z drogą powiatową nr 2464 do Świątnik.

Miejscowość Zbrudzewo to doskonałe miejsce na lokalizację domków jednorodzinnych. Od lat to miejsce jest chętnie wybierane przez mieszkańców okolicznych miejscowości jako nowe miejsce do osiedlenia . Jest to doskonałe miejsce dla młodych rodzin z dziećmi. Okolica Zbrudzewa sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i uprawianiu sportu z uwagi na liczne tereny zielone. Bardzo dobry dojazd do Poznania jest niewątpliwym atutem tej miejscowości. W zaledwie 35 min można dojechać do Ronda Rataje. Dobra infrastruktura drogowa sprzyja również lokalnym firmom takim jak : Leopol, Gawroński, Imex Logistics, Jurga, Arkoch, Raitech i wiele innych. Szybki dojazd do Śremu i Poznania, rozwijające się obok osiedle, dostęp do lasu, piękne, przyjazne naturze okolice sprawiają, że jest to bardzo dobre miejsce do zamieszkania.

Wizualizacje

Rzut osiedla

Lokalizacja

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasze biuro

63-100 Śrem, Józefa Bema 2

Telefon

tel. 504 822 244

Call Now Button