O nas

Chcemy żeby nasi klienci mieszkali „u siebie” a nie w domu dewelopera, dlatego dla nas budujemy domy indywidualnie pod klienta. Wiemy, że budowa domu to bardzo ważna i odpowiedzialna decyzja więc naszym zadaniem i misją jest przeprowadzić Was przez to bez stresu. Inwestycje, które zrealizowaliśmy i zadowoleni klienci pokazują, że warto nam zaufać tym samym pozbywając się zmartwień związanych z budową domu.

indywidualne podejście do klienta

Budujemy domy w lokalizacjach wskazanych przez Was. Nie ograniczamy, nie wskazujemy palcem gdzie masz mieszkać. Budujemy wszędzie tam, gdzie Wy zapragniecie zamieszkać. Dom pod lasem, czy w centrum miasta? Powiedź nam gdzie chcesz mieszkać a my poszukamy działkę, wspólnie zaadresujmy Wasz dom.

jesteśmy tu dla was

Domy tworzą ludzie, który w nich mieszkają, my budujemy budynki. Dlatego w  TISZ INVEST skupiamy się na pracy z klientem. Słuchamy! Naszą współprace zaczynamy w studiu projektowym, gdzie Wasze marzenie architekt przenosi na papier. Tu jedynym ograniczeniem jest budżet. Zaprojektujemy i zbudujemy dom według Waszego życzenia. Wybierasz działkę, wybierasz projekt, decydujesz o wyglądzie domu. Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

NASZA HISTORIA

Firma Tisz Design powstała w 2007 r. w Śremie. Od początku swojej działalności specjalizowała się w projektowaniu domów
jednorodzinnych i budynków komercyjnych. Dzięki intensywnemu rozwojowi i marzeniom właściciela, jednoosobowa firma projektowa przerodziła się w jedną z
największych firm deweloperskich w
Śremie. Dziś firma nosi nazwę Tisz Invest i prężnie działa w okolicach Śremu, Kościana, Środy Wielkopolskiej
i Nowego Tomyśla.

Od piętnastu lat obecności w branży budowlanej zrealizowaliśmy już ponad sto inwestycji. Zaczynaliśmy jako firma projektowa o lokalnym zasięgu, działając na terenie Śremu, by z czasem rozszerzyć działalność o nowe usługi w innych miastach na terenie wielkopolski.

LUDZIE

Zespół Tisz Invest tworzą profesjonaliści. Nie brakuje w nim zarówno fachowości z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, jak i ludzi młodych, którzy świeżością swojego spojrzenia wnoszą do naszych działań nową jakość. To wszystko, w połączniu z indywidualnym podejściem do każdego klienta i jego potrzeb, sprawia, że zaufały nam już dziesiątki rodzin.

misja

Nasze projekty domów jednorodzinnych są starannie przygotowane i przemyślane, tak aby maksymalnie zwiększyć użyteczność budynku. Podążając za trendami w branży budowlanej, stosujemy rozwiązania, które nie tylko mogą się podobać, ale także również sprawiają, że domy są stosunkowo niedrogie w utrzymaniu.

DOŚWIADCZENIE

Od piętnastu lat obecności w branży budowlanej zrealizowaliśmy już ponad sto inwestycji. Zaczynaliśmy jako firma projektowa o lokalnym zasięgu, działając na terenie Śremu, by z czasem rozszerzyć działalność o nowe usługi w innych miastach na terenie wielkopolski.

Chcesz porozmawiać o nieruchomościach?

Call Now Button