Aktualne inwestycje

Czempiń ul. Polna

Osiedle „Rodzinne Zacisze” na ul. Polnej w Czempiniu

Psarskie szeregowiec

„Szeregowiec na Psarskim” to zespół 14 lokali mieszkalnych o powierzchni 70,7 m2 z możliwością adaptacji poddasza, która daje możliwość zwiększenia metrażu do 94,97 m2. 

Śrem ul. Rzeczna

„Nowe osiedle nad rzeką Warta oferuje funkcjonalne domy z garażem i ogrodem we wspaniałej, cichej okolicy”

Śrem ul. Rzeczna Wolnostojący

„Nowe osiedle nad rzeką Warta oferuje funkcjonalne domy z garażem i ogrodem we wspaniałej, cichej okolicy”

Zbrudzewo 2x64 m2

„Dom 2×64 m2 w Zbrudzewie” w 2 wariantach do wyboru. Z dwoma i trzema pokojami. Dzięki zastosowaniu pompy ciepła i ogrzewania podłogowego ten niewielki dom jest tani w utrzymaniu.

Zbrudzewo 64 lub 94 m2

„Dom 64  m2 w Zbrudzewie” w 2 wariantach do wyboru. Po adaptacji poddasza powierzchnia zwiększa się do 94m2. Dzięki zastosowaniu pompy ciepła i ogrzewania podłogowego ten niewielki dom jest tani w utrzymaniu.

Zbrudzewo 2x48 m2

„Dom 2×48 m2 w Zbrudzewie” to idealne rozwiązanie dla rodzin, które pragną mieszkań z ogrodem. Pomimo niewielkich rozmiarów układ pomieszczeń jest bardzo optymalny. Dzięki zastosowaniu pompy ciepła i ogrzewania podłogowego ten niewielki dom jest tani w utrzymaniu.

Zbrudzewo 75 m2

„Dom 75m2 w Zbrudzewie” ten niewielki dom daje spore możliwości! Jest on idealną propozycją dla rodzin z dziećmi. Pomimo niewielkiego metrażu wnętrze sprawia wrażenia na większe, dzięki przemyślanemu układowi pomieszczeń.”

Boruja Kościelna

Domy jednorodzinne k. Nowego Tomyśla

Pętkowo

„Domy z garażem w Pętkowie k. Środy Wielkopolskiej to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi. Komfortowy układ pomieszczeń, ogród i garaż czynią ten dom kompletnym”

Call Now Button